Kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej osób i mienia

diary-614149_1920

Data rozpoczęcia najbliższego kursu

15.05.2021r.

money-2180330_1920

Całkowity koszt kursu

promocyjna cena kursu 1000zł

UWAGA!!! z uwagi na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną w naszym Państwie oraz związane z tym liczne ograniczenia, Rząd sugeruje realizację kursów w formie zdalnej. Dlatego proponujemy Państwu, by zajęcia teoretyczne odbywały się w formie zdalnej, tzn. wykłady będą odbywały się na platformie internetowej oraz będziecie Państwo otrzymywali materiały do nauki w formie elektronicznej na adresy email. Otrzymacie również Państwo tematy prac zaliczeniowych do indywidualnej pracy w domu. Zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie: trening samoobrony/ technik interwencji, wyszkolenie strzeleckie, pierwsza pomoc przedmedyczna oraz egzamin końcowy. 

Ponadto będziecie Państwo mieli możliwość konsultacji telefonicznej oraz mailowej z wykładowcami.

Zakres programowy kursu:

  • zagadnienia dotyczące ochrony osób i mienia,
  • wybrane zagadnienia z prawa karnego i wykroczeń, prawa karnego procesowego,
  • wybrane zagadnienia z prawa cywilnego i z prawa pracy,
  • wybrane zagadnienia z psychologii,
  • etyka pracownika ochrony,
  • zasady udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej,
  • taktyka wykonywania zadań ochrony osób i mienia,
  • samoobrona i techniki interwencyjne,
  • wyszkolenie strzeleckie  (budowa i zasady działania broni, strzelanie)

Kurs pracownika kwalifikowanego potwierdzający przygotowanie teoretyczne i praktyczne w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych oraz znajomości prawa, realizowany jest zgodnie z rozporządzeniem MSW z dnia 18 grudnia 2013 roku (poz. 1688).

Kurs prowadzony jest w systemie weekendowym lub wieczorowym; organizowany jest co drugi miesiąc i trwa od 2-3 miesięcy. 

Promocyjna cena kursu wynosi 1000zł (możliwość płatności w 3 ratach; przy zgłoszeniach grupowych powyżej 10 osób koszt kursu to 900zł).

UWAGA!Kurs może być realizowany również w zakresie wybranych bloków tematycznych (np. wyszkolenie strzeleckie oraz samoobrona i techniki interwencyjne – dotyczy to osób posiadających zaświadczenia lub dyplomy uczelni kształcących w zakresie prawa, administracji publicznej, bezpieczeństwa narodowego lub bezpieczeństwa wewnętrznego)

Przyjmowanie zgłoszeń:

Osoby zainteresowane kursem mogą zapisać się za pomocą formularza: zapisz się lub osobiście w sekretariacie DELTA-PLUS ul. Świt 25, po uprzednim telefonicznym umówieniu się na spotkanie: 512440670

Close Menu